Співробітників морської пошуково-рятувальної служби звинуватили в розтраті коштів

фото: Dumskaya.net

Інформвидання 368.media повідомляє, що відповідно до документів у кримінальній справі, підставою для порушення якої стала частина 5 статті 191 Кримінального кодексу України, морських рятувальників підозрюють у розтраті. Повідомляється, що в ході закупівель двох човнів, рятувальники привласнили кошти, сума яких перевищила два млн грн. Водночас, рятувальники змовилися й зі співробітниками одеського офісу державного Регістру судноплавства. Спільними діями вони зробили спробу приховати розкрадання шляхом реєстрації декількох човнів в якості допоміжних для суден ПРК-01 та ПРК-06.

Зазначимо, що минулої осені один з підрозділів Міністерства інфраструктури проводив тендер на закупівлю двох човнів. У ньому взяли участь приватне підприємство «Вектор атракціон» та ТОВ «Аргутус». Відзначається що пропозиції підприємств розрізнялися всього лише на суму, що не перевищила п’яти тисяч гривень. Таким чином, приватне підприємство виграло тендер сума якого перевищила два мільйони гривень.

Слідство також зафіксувало, що фірмі вдалося здобути перемогу в тендері завдяки наданню фальшивих відомостей про реалізацію товарів зразка RIB-500. Пізніше дані товари реалізовувалися за значно меншою ціною.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*