Савченко повідомила, що їй потрібна операція

фото: Informnapalm.org

Нардеп ВРУ Надія Савченко, якій висунули звинувачення у спробі повалення державного ладу, на судовому засіданні заявила про те, що їй необхідна операція. Одночасно з цим, суд розглядає прохання прокурорів про обмеження для Савченко, Рубана, а також їх юристів строку ознайомлення з матеріалами справи. Прокурори звернулися до суду з проханням дати їм на вивчення матеріалів не більше двадцяти п’яти днів.

Водночас, нардеп заявила, що раніше вона говорила, про те, що відведеного терміну для ознайомлення їй цілком вистачить, але це було до того, як їй знадобилася операція. Крім цього, вона розповіла, що буде домагатися того, щоб її забезпечили медичною допомогою.

Зазначимо, що раніше ГПУ звинуватила Савченко в підготовці терактів у будівлі ВРУ, а також в урядовому кварталі. Голова ГПУ Луценко вже говорив про закінчення попереднього розслідування, а, отже, судовий процес повинен пройти вже в цьому році.

Зазначимо, що Надію Савченко також засудили й в суді Російської Федерації за причетність до вбивства російських кореспондентів. Було встановлено, що саме вона скорегувала артилерію по групі ополченців з Луганська, з якими знаходилися ще кілька представників російських ЗМІ. В результаті обстрілу двоє кореспондентів померли. У зв’язку з цим, було прийнято рішення позбавити Савченко волі строком на двадцять два роки. Однак, президент РФ Путін помилував її. Після того, як вона повернулася в Україну, вона виступила з заявою, що готова очолити країну, якщо населення надасть їй підтримку.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*