Логотип «ПП-2» з’явився на футболках українських спортсменів

фото: hyser.com.ua

Навколо українського гандбольного клубу «Мотор» виник скандал, пов’язаний з використанням логотипу «ПП-2 (Північний потік-2)». Даний проект є спонсором гандбольної ЛЧ, відповідно всі клуби-учасники турніру повинні використовувати логотип «ПП-2». Запорізький «Мотор» не став винятком, більш того у формі з логотипами проекту українські спортсмени грають не тільки в Лізі чемпіонів, але і в рамках чемпіонату України.

Керівництво клубу незабаром відреагувало на хвилю критики, пославшись на контрактні зобов’язання. Оскільки «ПП-2» є спонсором турніру, то вимоги з приводу логотипу цілком очевидні та передбачувані. Крім того, представники клубу нагадали, що форма створюється на сезон, відповідно передбачити будь-які зміни та складності неможливо. На даний момент керівництво намагається виправити ситуацію.

У той час як керівництво українського клубу виправдовується у своїй нездатності хоч якось вплинути на ситуацію, в Польщі цю проблему подолали радикально. Вони не тільки використовують іншу форму у внутрішньому чемпіонаті (без логотипа), але й заклеюють логотип під час гри в Лізі чемпіонів. У зв’язку з цим вже два польських клуби – оштрафовані.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*