Столичний суд залишив у силі заборону про перейменування проспекту Ватутіна

фото: Kyiv.web2ua.com

Голова Інституту правової політики та соціального захисту Олена Бережна розмістила запис в соцмережах, в якому інформує, що столичний суд не дав згоди на те, щоб перейменувати один зі столичних проспектів, який має ім’я генерала Ватутіна, в проспект Шухевича. При цьому, на присвоєнні проспекту імені Шухевича наполягали саме представники праворадикального політичного об’єднання “Свобода”. Водночас, Бережна прикріпила до запису фотографію судової постанови.

Підкреслимо, що на початку минулого літа міськрада столиці вирішила присвоїти проспекту Ватутіна ім’я Шухевича. Проте вже до середини червня столичний суд на підставі позову Бережної постановив скасувати дане рішення до того, поки цю справу не буде вивчено в суді.

Відзначимо, що після того, як в результаті Революції гідності в Україні змінилася влада, яка продовжила проводити політику ліквідації пам’яті радянського минулого, розпочатої ще за часів президентства Віктор Ющенко. Вже наступного року у ВРУ було прийнято проект, що передбачає декомунізацію в державі. Так, відповідно до нього в столиці держави перейменували Московський проспект. Відтоді він має ім’я лідера УПА Степана Бандери. Крім цього, перейменуванню підлягали ще низка вулиць.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*