Міністр юстиції Німеччини закликала Католицьку Церкву взяти на себе відповідальність

фото: Dialog.ua

Французьке інформаційне агентство AFP повідомило, що голова Німецької Католицької Церкви не залишився осторонь від скандалу навколо римсько-католицьких священиків, назвавши їх дії аморальними. Крім того, він попросив вибачення за те, що Церква допустила тисячі випадків, коли дитина ставала жертвою сексуального насильства й розбещення з боку священиків Католицької Церкви.

За словами міністра юстиції Німеччини, сьогоднішні дані, з приводу кількості випадків розбещення дітей римсько-католицькими священиками, є лише «вершиною айсберга». Зокрема, вона нагадала про звіт Німецької конференції єпископів, в якому зазначено, що з 1946 по 2014 рік сексуального насильства з боку священиків зазнали 3677 дітей. Міністр юстиції закликала Католицьку Церкву взяти на себе відповідальність за всі ті роки, коли злочини священиків-збоченців ретельно приховувалися.

Німецьке видання Die Zeit опублікувало дані одного з останніх досліджень в даній області. З усієї кількості можливих злочинів, скоєних священиками, тільки у 38% відкрито кримінальне провадження. Більшість з цих священиків звинувачуються в зґвалтуванні. Найчастіше жертвами збоченців ставали хлопчики, які не досягли 13 років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*