«Чорні» нотаріуси повертаються до роботи

фото: superdom.ua

В ході спілкування з журналістами новинного інтернет-порталу UBR.ua заступник міністра юстиції Олена Сукманова зазначила, що, попри рішення міністерства, так звані «чорні» нотаріуси відновлюють свою діяльність. За словами Сукманової, після відключення достатньо подати скаргу в суд і роботу нотаріуса буде відновлено в найкоротші терміни. При цьому судом не враховується, яке правопорушення було скоєно і скільки людей постраждали в результаті співпраці з даним нотаріусом.

Сукманова підкреслила, що на даний момент в міністерстві не розробили ефективний метод боротьби з протиправною діяльністю «чорних» нотаріусів. Крім того, чиновники не здатні вплинути на рішення суду з приводу відновлення діяльності раніше відключених нотаріусів. На тлі цього продовжує збільшуватися кількість скарг, які надходять від постраждалих громадян.

На думку Сукманової, найжахливішим є те, що навіть після того, як нотаріус відкрито порушив законодавство, або в результаті його роботи серйозно постраждали люди, він може відновити діяльність вже через тиждень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*