Порошенко трохи виконав свої обіцянки

фото: Ukranews.com

Святослав Цеголко, прес-секретар глави держави розповів про те, що Президент України зібрався продавати свій військовий завод “Кузня на Рибальському”. Більш того, на суднобудівне підприємство вже знайшовся вітчизняний покупець. Тепер справа залишилася за дозволом Антимонопольного комітету. Як тільки вирішуватися всі формальності договір підпишуть. Ім’я покупця поки не оголошується.

Нагадаємо, що «Кузня» Петра Олексійовича брала участь у скандалі 2017 року, коли українські прикордонники купили кулемети в три рази дорожче вартості. І скандал вже не перший…

До 2014 року на заводі виготовлялися тільки цивільні замовлення, але з початком військових дій підприємство стало брати участь у мільярдних військових держзамовленнях. Завод з легкістю вигравав тендери на постачання зброї, бронеавтомобілів і катерів. Завдяки монополії на тендерному ринку держави за перший рік боротьби з агресором, компанія заробила 706 мільйонів гривень. Це у два рази більше, ніж давало підприємство до початку Президентства Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*