Волонтер розкритикував тезу про «найсильнішу армію»

фото: fbnews.com.ua

АТО-волонтер та громадський активіст Юрій Касьянов у своєму матеріалі для онлайн-видання «Главред» виступив з критикою державної української пропаганди та її головних тез.

Як зазначив Касьянов, проведення військових парадів, гучні анонси по оснащенню Збройних сил новими розробками ВПК та вигадані перемоги на фронті лише завдають шкоди реальним ЗСУ через створення ілюзій про «гарний стан» українською армії.

Активіст впевнений, що будь-який «інфоповод», незалежно від його реальної значущості, перетворюється силами держпропаганди у чергову «велику перемогу». Касьянов навів приклад у своїй статті, як рейд двох кораблів ВМСУ до Азовської акваторії став «героїчним походом». Але насправді А-500 «Донбас» та буксир А-830 «Корець», на думку волонтера АТО, є «старими іржавими калошами», які ризикують навіть запливом за буйки.

Касьянов різко оцінив стан Збройних сил України: немає серійної бронетехніки, а також кулеметів, гармат, автоматів власної української розробки. Система підготовки резерву військовослужбовців має ознаки бутафорської, у той час як особовому складу української армії бракує військовослужбовців.

Таку ситуацію Юрій Касьянов схарактеризував, як «зраду».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*