Інтернет-«імперії» кинули виклик фейк-новинам у Євросоюзі

фото: Crimea-news.info

Низка найбільших Інтернет-компаній світового значення, у тому числі корпорація «Google», соцмережа Facebook та онлайн-сервіс мікроблогів Twitter заявили про свої зобов’язання вживати заходів у боротьбі з «fake news» — навмисною дезінформацією, яка подається у форматі новини в інтересах певної політсили, держави чи особи.

Створений з цього приводу альянс, у який входить компанія «Мозілла» та рекламні інтернет-організації, розробить «поведінковий кодекс» та презентує його для розгляду Європейською Комісією.

На рішучі міри, спрямовані на припинення публікації та розповсюдження фейкових новин, Інтернет-корпорації пішли після заклику ЄС у квітні цього року, який був стурбований інформацією про втручання Російської Федерації у президентських вибори-2016, що проводилися у Сполучених Штатах, та референдум «Брекзит», який розв’язував питання перебування Сполученого Королівства у складі Європейського Союзу.

Відтепер Facebook буде пильно стежити за правдивістю інформації на завантажених світлинах та відео. Також компанія Марка Цукерберга, разом з іншими світовими компаніями, буде здійснювати моніторинг розміщення оголошень та допомагати рекламним сервісам відстежувати їх.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*