“Паспортний скандал” набирає обертів

фото: 112.ua

В ефірі телеканалу «112 каналу» голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль прокоментував скандальне відео, на якому зображений процес видачі паспортів Угорщини громадянам України. З його слів стало відомо, що дане відео було знято представником прикордонної служби та викладено в мережу, проте, як і для чого це було зроблено, повинні розбиратися служба внутрішньої безпеки.

Також, губернатор здивований і обурений, тим фактом, що отримання другого громадянства жителів його області, викликало таке бурхливе і негативне обговорення з боку чинної влади нашої країни. Адже масово українці почали отримувати подвійне громадянство ще з 2010 року.

Нагадаємо, що причиною «паспортного скандалу» стало відео з угорського консульства в Берегові, де українці отримують паспорт сусідньої держави і присягають йому на вірність, а також обіцяють тримати в таємниці цей факт від чиновників своєї країни.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив про нагальну висилку консула Угорщини з території України, однак у Будапешті цю заяву сприйняли як образу і пригрозили санкціями, які будуть перешкоджати вступу України в Євросоюз.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*