Зима близько: прогнози шокували українських метеорологів

фото: inquisitr.com

Експертами-кліматологами Британії був зафіксований стрибок температури в Атлантиці. Вони зробили розрахунки океанської течії, спрямованості потоків повітря і прийшли до висновку, що цієї зими потужні антициклони пройдуться не тільки по території України, але і по всій Європі. Очікуються по-справжньому суворі холоди, які погрожують побити рекорди останніх ста років!

Глобальні кліматичні зміни регулярно підтверджуються численними ураганами, які раз за разом обрушуються на південне узбережжя Сполучених Штатів, Антильські острови та інші держави Карибського басейну. Також не останню роль тут відіграє зниження активності Сонця і порушення циркуляційних потоків повітря. Саме ці фактори сприяють зниженню температури до 30 – 40 градусів нижче нуля. А там не за горами снігові бурани та арктичні морози.

Радіти теплим днинкам жителям України залишилося недовго: двадцять сьомого вересня очікуються перші незначні заморозки, а після – відгулявши наостанок теплу п’ятницю – можна вже сміливо починати готуватися до суворої зими.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*