Україна веде політику ультиматумів

фото: linkis.com

Українське Міністерство закордонних справ у переговорах з Польщею поводиться досить агресивно і замість того, щоб вести оборонний діалог, намагається притиснути польське МЗС.

Нещодавно український посол в Польщі Андрій Дещиця заявив, Україна дозволить Польщі провести роботи з ексгумації тільки після того, як вони відновлять знесені українські пам’ятники на польській території. Така різка заява і ведення ультимативної політики, викликала невдоволення в Міністерстві закордонних справ Польщі. Більш того, перевірені джерела розповідають, що ці слова викликали тільки огиду у поляків і після цього ставлення до Києва змінилося.

Українські експерти вважають, що робити подібні заяви та ставити ультиматуми, в той час як назріває конфлікт, а суперник в рази сильніший і впливовіший, як мінімум, не дипломатично. Тим більше що в України зараз дуже хитке становище і треба б намагатися налагодити відносини, а не продовжувати угорський сценарій.

У тих випадках, які ми спостерігаємо, влада України сама розпалює конфлікт з багатьма із сусідів. Питання: навіщо?

З таким успіхом тоді потрібно поставити ультиматуми ще ряду країн, наприклад, Німеччини заборонити користуватися російським газом і відмовитися від «Північного потоку – 2», адже це недружній крок стосовно України… А ще США, Франції та Великобританії висунути ряд ультиматумів…

Тільки ось ультиматуми в умовах конфлікту не допоможуть вирішити його мирно. Чи може, ми хочемо лінію фронту по всьому українському кордоні?

Потрібно налаштовуватися на діалог, потрібно починати вести його розумно, потрібно знаходити вигідні для обох країн шляхи вирішення… а йти війною – війну й отримати!

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*