Гройсман: всім безкоштовні аналізи

фото: News.pn

Очільник уряду України Володимир Гройсман напередодні позачергового засідання Кабміну зробив досить важливо заяву. Він повідомив, що з 2019 року всі жителі нашої країни матимуть можливість безкоштовно здавати аналізи і дослідження. Для цього, за словами Гройсмана, достатньо мати на руках направлення від сімейного лікаря. Однак, він підкреслив, що нововведення стосуватимуться тільки екстреної медицини.

Прем’єр-міністр зізнався, що зараз наша медицина дійсно знаходиться в критичному стані, але уряд робить все можливе, щоб українці могли отримувати якісні послуги в області охорони здоров’я.

На даний момент, за словами прем’єра, прийняття даного рішення обговорюють в парламенті. Тому, якщо цю ініціативу приймуть, то з 1 січня наступного року УЗД, аналізи та інші дослідження стануть безкоштовними.

Він також підкреслив, що на засіданні було порушено тему про підвищення кваліфікації медичних працівників, а також про збільшення їх заробітної плати.

Чи втіляться в життя обіцянки Гройсмана – невідомо. Однак на даний момент можна спостерігати цілий шквал обіцянок від політиків усіх рівнів, адже Президентські вибори вже не за горами, а під цю справу можна обіцяти все що завгодно. І наші політики вміють це якнайкраще.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*