Рада Нацбанку: банківський сектор України зачищений

фото: istoriya.online

На своєму профілі у соціальній мережі Фейсбук керівник Ради Нацбанку Богдан Данилишин повідомив, що за перші шість місяців поточного року в державі не виявили ні одного неплатоспроможного банку. У Раді вважають, що даний факт є прямим доказом того, що банківська система очищена.

Крім цього, у Раді повідомляють, що на даний момент процес очищення банків завершився, проте розпочато новий процес, який передбачає відновлення та стрімкий розвиток банківського сектору держави. Данилишин звернув увагу, що за перші шість місяців поточного року в країні не виявили жодного неплатоспроможного банку. Останній раз така ситуація була у період до 2014 року, коли держава ще не поринула в кризу.

Крім цього, голова Ради підкреслив, що зараз усі банки країни мають прибуток та працюють у стабільному режимі. Що ж стосується НБУ, то він й далі намагається розв’язувати усі проблеми стосовно активів банків, які з’явилися у минулому. Крім цього, НБУ підкреслив, що у низці регіонів держави існують проблеми з кількістю відділень банків, що у свою чергу тягне за собою проблеми доступу населення до фінпослуг.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*