Проведення чергового призову в Україні – 65 мільйонів гривень

фото: 7days-ua.com

26 вересня, за підсумками засідання Кабміну, було прийнято рішення з приводу кількості призовників, відповідно до якого, за жовтень-грудень поточного року ряди української армії планують поповнити 17 960 військовими. Збільшення кількості призовників стало можливим завдяки тому, що на початку вересня Президент країни продовжив термін призову (з двох до трьох місяців).

Згідно з рішенням Кабміну заплановану кількість призовників розподілять між 4 структурами: ЗСУ, Нацгвардією, Державною прикордонною службою (ДПС) та Державною спецслужбою транспорту (ДССТ). Найбільшу кількість юнаків планують направити в ЗСУ (9 тис.), в Нацгвардію – 6,5 тис., в ДПС – 1550, і тільки 900 чоловік потраплять в ДССТ.

Крім того, на засіданні Кабміну було розподілено заплановану кількість призовників по областях. Найбільший показник в Дніпропетровській області (1850), а найменший – в Луганській (260). Від столиці України очікують 744 призовників.

Держава виділить на проведення призову близько 65 млн гривень. При цьому на кожного юнака витратять понад 3,5 тис. грн. Майже вся сума піде на надання фінансової допомоги призовникам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*