Суддя, який веде справу Єфремова хоче обіймати посаду судді в ВАС

фото: Politeka.net

Ігор Кудрявцев, який обіймає посаду судді в одному з районних судів Луганської області та веде кримінальне провадження колишнього нардепа ВРУ Олександра Єфремова, вирішив висунути свою кандидатуру на посаду судді у Вищому Антикорупційному Суді. На сайті ВККС його ім’я можна побачити в списку кандидатів на даний пост.

Зазначимо, що Кудрявцев спочатку навчався на спеціальності «муляр-монтажник», пізніше він вирішив здобути освіту у сфері юриспруденції, потім влаштувався слідчим у відділення міліції в Старобільська, та вже пізніше він очолив один із судів у Луганській області. Крім цього, Кудрявцев неодноразово подавав заявки на участь у конкурсі на посаду судді у Верховний та Конституційний Суди. Ще з початку минулого року Кудрявцев є суддею у кримінальному провадженні проти колишнього нардепа Єфремова, який з початку судового процесу перебуває у слідчому ізоляторі. Однак депутат разом з юристами неодноразово наполягали на відводі судді за його упередженість, при цьому, жоден із запитів не задовольнили.

Вже на початку весни поточного року Кудрявцев та Ігор Пелих зверталися до Вищої Ради Правосуддя. Причиною цих звернень стали погрози на адресу суддів, які були опубліковані на інформресурсі «Живий Старобільськ». Сам сайт активно підтримує бойовиків з так званої «ЛНР», при цьому, на сайті неодноразово публікувалися заклики здійснити розправу над зазначеними особами.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*