Понад 20% державного лісу не враховується

фото: torion.pro

Гендиректор Державного підприємства “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” Віктор Мельниченко поінформував, що 27% лісових господарств України не контролюються за допомогою ЕУД (електронний облік деревини).

Він розповів, що вісім років тому ДП спільно з компанією Latschbacher розробили систему ЕУД, яка дозволяє контролювати заготівлю й подальший продаж лісу. Шість років тому цю систему ввели на всіх агентствах лісових ресурсів країни, але все одно вона займає всього 73% підприємств. Мельниченко підкреслив, що уряд блокує впровадження ЕУД в усі лісгоспи протягом двох років.

Гендиректор підкреслив, що система постійно модернізується й оснащується новими функціями, щоб поліпшити контроль за обліком деревини.

Співробітник австрійської компанії Latschbacher, яка сприяла розробці ЕУД, Володимир Молочко розповів, що в минулому році було створено додаток «поліція», щоб здійснювати контроль за перевезеннями деревини. Молочко поінформував, що нещодавно було розроблено додаток “сертифікат”, який показує всю послідовність реалізації, перевезень деревини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*