Фігурант «справи рюкзаків» виплатив штраф в розмірі 4,8 мільйони гривень

фото: Dw.com

В ході бесіди з журналістами новинного інтернет-порталу «Українська правда» адвокат Володимира Литвина повідомив, що його підзахисний (фігурант «справи про рюкзаки») виплатив призначений судом штраф в розмірі 4 мільйони 855 тисяч гривень.

З усіх трьох осіб, які фігурували в «справі про рюкзаки», Литвин єдиний хто поніс покарання. Чиновник сам визнав свою причетність до шахрайства та розтрати коштів держбюджету. На підставі показань Литвина суд висунув йому звинувачення відразу за двома статтями (шахрайство в особливо великих розмірах та використання підроблених документів). Як міру покарання йому призначили 5 років тюремного ув’язнення з випробувальним терміном на 2 роки, а також штраф, який Литвин вже виплатив.

Нагадаємо, що 11 вересня Литвин був визнаний винним у розтраті державних коштів на покупку рюкзаків для військовослужбовців Нацгвардії. Крім нього в «справі про рюкзаки» фігурували ще два чиновники (Олександр Аваков та Сергій Чеботар), проте розпочате щодо них кримінальне провадження незабаром було закрито.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*