Євген Мураєв: нова партія, яку я очолив

фото: Glavnovosti.com

Нардеп ВРУ та голова нової політичної партії «Наші» Євген Мураєв у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук написав про те, які цілі та завдання стоять перед членами нової політичної сили. Крім цього, в записі він закликає всіх зацікавлених вступити до лав нової партії. Він підкреслив, що політичне об’єднання готове наполегливо працювати, долати труднощі та відстоювати свої погляди та ідеї. Але водночас, без однодумців серед українців йому не обійтися.

Мураєв звернувся із закликом поповнити ряди партії та спільними зусиллями реалізувати ті проекти, подібних яким в країні не було. Він заявив, що чекає всіх тих, хто поділяє ці погляди та готовий втілювати поставлені завдання. Він підкреслив, що не має наміру витрачати час на випадкових людей, яких не цікавить діяльність партії.

Крім цього, він дав відповідь на питання про з’їзд партії. Депутат пояснив, чому він пройшов тихо й без звичної для всіх масштабності. Нардеп підкреслив, що він має намір зламати стереотип про те, що з’їзд має характеризуватися телекамерами, пресою, делегаціями та довгими промовами.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*