«Водафон», «Київстар», «Лайфселл» – невеликі «хитрощі» з вашими грошима

softing.iter.ua

У прес-центрі Антимонопольного комітету інформують, що співробітники структури почали розслідувати причини змін тарифних планів трьома основними операторами мобільного зв’язку.

Повідомляється, що Комітет направив до таких мобільних операторів як «Водафон», «Київстар», а також «Лайфселл» повідомлення, в якому вимагає пояснити зміни тарифів, для того, щоб комітет зміг встановити правомірність подібних нововведень. Крім цього, ще однією вимогою стало інформування користувачів мобільних операторів про зміни у тарифних планах.

Зазначимо, що названі оператори прийняли рішення про скорочення терміну дії низки тарифів. Таким чином, деякі з тарифів будуть тривати лише двадцять вісім діб. Водночас, у цих операторів на сайтах вказані різні умови користування тарифами. Так, наприклад, згідно з тарифом «Київстар 4G Онлайн», користувач повинен платити сімдесят п’ять гривень один раз на чотири тижні, водночас з цим, користувачі Vodafone SuperNet Start, раз на чотири тижні платять шістдесят п’ять гривень. Одночасно з цим, тариф «Хайп» оператора «Лайфселл» передбачає абонентську плату сімдесят п’ять гривень раз на чотири тижні. Таким чином, якщо термін дії тарифів скоротять до двадцяти восьми днів, то абоненти повинні будуть платити за користування послугами мобільних операторів тринадцять разів на рік.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*