Заробітчани надішлють в Україну 11 мільярдів доларів

фото: Hyser.com.ua

Керівник РВС банку Владислав Кравець повідомив, що за останній квартал в державу надійшли грошові перекази, сума яких досягає п’яти мільярдів доларів. Він розповів, що відповідно до інформації Азіатського банку розвитку, майже вісімдесят відсотків усіх переказів здійснюється саме фізичним проведенням грошей. Тобто вони потрапляють у країну за допомогою мігрантів, це можуть бути родичі, друзі або знайомі того, хто відправляє гроші. Що ж стосується інших двадцяти відсотків, то вони проходять через офіційну систему переказу, або ж через пошту. Виходячи з цього, Кравець вважає, що сума переказів в державу за останній квартал досягає п’яти мільярдів.

Кравець також вважає, що необхідно прийняти низку заходів для поліпшення якості статистичних даних по переказах. Крім цього, необхідно зробити більш простим механізм ідентифікації клієнтів, які переказують незначні суми коштів, водночас, потрібно приділити увагу заходам, які направлені на підвищення довіри клієнтів до офіційних структур. Необхідно розвивати безготівковий переказ грошей, а також всіляко популяризувати трудову міграцію законними методами.

Відзначимо, що до цього, керівник НБУ Смолій розповів, що лише за перше півріччя поточного року заробітчани прислали до країни понад шість мільярдів доларів. Водночас, він зазначив, що у структурі вважають, що до кінця грудня трудові мігранти направлять до держави ще близько одинадцяти мільярдів доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*