Дитяча реклама спідньої білизни викликала шквал критики

фото: Politeka.net

Мешканка столиці України Аліна Степанець виставила на своєму акаунті в соцмережі публікацію, в якій розкритикувала рекламу спідньої білизни для дівчаток на Одеського тижня мод.

Українка відзначила, що люди відповідальні за цю фотографування винні в сексуалізації неповнолітніх, оскільки дівчатка 12 років «в образах паризьких куртизанок». Степанець підкреслила, що подібне можна назвати звичайною fashion фотографування, але образи, в яких представлені діти, занадто зухвалі. Вона додала, що якщо матеріали фотографування не знищити в короткі терміни, то вони створять велике обговорення в іноземних засобах масової інформації. “Який образ це створює. В Україні найкрасивіші дівчата, ага. Той самий”, – підсумувала автор.

Примітно, що в обговоренні під постом люди розділилися на два табори.

Юлія Сонце припускає, що деяким дівчаткам, які брали участь у фотосесії, немає 12 років. Вона порівняла матеріали фотографування з каталогом для педофіла.

Ірина Демидюк прокоментувала пост словами «Макіяж куртизанок, реклама дітей для педофілів».

Ганна Федорцова виступила на захист фотографа, оскільки діти є професійними моделями й виконували свою роботу. Вона додала, що люди не лають акторів за ті ролі, які вони грають, тому не варто агресивно ставитися до фотографування, тим більше батьки дітей схвалили це.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*