Україна готується підкорювати Місяць

фото: newtonew.com

Українська асоціація «Космос», куди входять високотехнологічні підприємства, має намір дати новий імпульс освоєнню космічного простору. Зокрема, на сайті провідного ракетно-космічного підприємства КБ «Південне» з’явилася інформація, що найближчим часом буде проведено моніторинг ринків космічних послуг. Це дозволить перейти до більш важливого етапу, а саме – до підготовки проекту місячної бази.

В ході засідання членів асоціації «Космос» було узгоджено план роботи на майбутній рік. Зокрема, планується розробка принципово нової космічної політики та внесення змін до чинного законодавства. Члени асоціації наполягають на тому, що нинішні закони «Про космічну діяльність» та «Про супутникову навігацію» потребують серйозного доопрацювання.

Однією з пріоритетних цілей асоціації є розробка принципово нових для України проектів в ракетно-космічній сфері. Одним з таких є місячна база. Ідея освоєння космічного простору, зокрема Місяця, не вперше звучить з вуст українських фахівців. Два роки тому директор КБ «Південне» заявив, що Україна готова не тільки до відкриття бази на Місяці, а й до подорожі на Марс.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*