Угорщина знову стала між Україною та НАТО

фото: znaj.org

Угорщина знову створює чергові проблеми Україні. Ця Східноєвропейська країна заблокувала в НАТО проведення комісії, яка мала бути присвячена Україні. Даний крок був здійснений на рівні Міноборони. Спочатку захід був запланований на 3-е і 4-е жовтня. Але тепер таке засідання проводити не планується.

Останнім часом Угорщина блокує організацію всіх спільних засідань України й НАТО на рівні вище посольського, у зв’язку з прийняттям в нашій країні скандального закону про освіту. Заходи, які приймала Україна для того, щоб Степана Полторак, українського міністра оборони, запрошували на засідання ради Північно-Атлантичного альянсу, — не спрацювали.

Петер Сіярто, голова МЗС Угорщини, раніше зробив заяву, що його держава захищатиме права кожного члена громади угорців на Закарпатті. Сіярто також обіцяв відповісти дзеркально в разі висилки Угорських консулів (це стосується скандалу в Берегові).

Останнім часом ми особливо чітко бачимо, наскільки різною організацією є НАТО. Кожна країна думає в основному тільки про свої власні інтереси, враховуючи потреби інших членів Альянсу в найостаннішу чергу. Навряд чи можна стверджувати з упевненістю, що Україну чекає успіх в такій компанії. Крім нових стандартів та нових численних витрат, жодних бонусів для нас, схоже, не передбачається.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*