Жителі Закарпаття можуть отримати громадянство Чехії

фото: plzen.cz

В Україні знову актуалізувалася тема видачі іноземних паспортів на Закарпатті. На цей раз друге громадянство українцям готова надати Чехія. Про це заявив голова Закарпатської області, нагадавши про історичний зв’язок двох регіонів. Він повідомив, що на даний момент в уряді Чехії ведуться суперечки з приводу того, чи потрібно видавати населенню Закарпаття чеські паспорти, адже протягом майже 20 років даний регіон був частиною Чехословаччини.

Раніше активно обговорювалося питання з приводу видачі українцям угорських паспортів. Інформаційний шум був викликаний опублікованими відео, на якому один зі співробітників прикордонної служби приносить клятву у вірності Угорщині після нібито отриманого угорського паспорта. Як з’ясувалося пізніше, жителям Закарпаття видавали не паспорти, а інші документи.

Згідно з останніми даними, посольство Чехії не підтвердило інформацію, що населенню Закарпатської області планують видавати чеські паспорти. Представники посольства заявили, що українські ЗМІ та деякі чиновники спекулюють темою паспортів, щоб дестабілізувати ситуацію в регіоні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*