Думка українського ведучого про героїв АТО шокувала

фото: Sobytiyavmire.com

Напередодні, український телеведучий В’ячеслав Піховшек в ефірі відомого телеканалу «NewsOne» зробив досить гучну заяву щодо ситуації, яка склалася на Південному Сході України, зокрема про тих, хто бере участь в АТО (Антитерористична операція).

Телеведучий з упевненістю заявив, що українці, які беруть участь у військових діях на Донбасі та називають себе ветеранами АТО – справжні вбивці. Вони вважають, що вони мають право вбивати, хоча це не так. Саме через українських військових, на думку телеведучого, наше суспільство живе у хаосі та страху.

На цю заяву вже багато хто відреагував негативно. Крім того, юрист Масі Найєм вимагає негайних публічних вибачень від В’ячеслава Піховшека та каналу «NewsOne» за таке висловлювання проти українських солдатів.

Юрист підкреслив, що в разі, якщо найближчим часом публічних вибачень не прозвучить, він буде змушений подати позов на даний телеканал та на самого українського телеведучого за такі погані висловлювання.

Нагадаємо, що АТО почалося на південному сході країни 7 квітня 2014 року. Однак з початку травня нинішнього року, силова операція змінила формат і назву. Відтепер там проводиться нова військова операція Об’єднаних сил (ООС), тобто антитерористична операція (АТО) завершена.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*