Кого в Україні покарають позбавленням громадянства

фото: Hyser.com.ua

Уряд України почав боротися з подвійним громадянством — цього послужив черговий скандал з отриманням закарпатцями угорських паспортів. Крім Угорщини, паспорти своєї країни також видають у нас Польща, Румунія і Чехія.

З цієї нагоди в Україні Генпрокуратурою було зареєстровано кримінальне провадження за фактом отримання подвійного громадянства. Як повідомляє Генпрокурор Юрій Луценко, кримінальний процес по подвійному громадянству зареєстрований, СБУ веде розслідування. Луценко підкреслив, що Конституцією України не передбачено отримання громадянами України подвійного громадянства, так як це порушення Закону, а за це має бути покарання.

Покаранням буде – позбавлення громадянства України.

Зазначимо, що журналістами було проведено опитування, чи загрожує подвійне громадянство національній безпеці нашої країни. Опитування проводилося в Ужгороді, де було найбільше отримано паспортів інших держав.

Відповіді були різними, але найчастіше від людей була чутна практично одна і таж відповідь — якщо Україна вважає себе демократичною країною, то такі дії з боку влади є не що інше, як обмеження прав людини.

Якщо перевірити у Верховній Раді у народних депутатів наявність іноземних паспортів, то у багатьох знайдеться два, а то і три закордонні паспорти. Чому тоді звичайним людям, в умовах повсюдної бідності, не можна дозволити таку скромну «розкіш»?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*