Клімкін: є міжнародний проект введення миротворців в зону ООС

Prime.md

В ході проведення сесії Генасамблеї Організації Об’єднаних Націй, голова українського Міністерства закордонних справ повідомив, що Україна спільно з Францією, Сполученими Штатами та ФРН вже давно обговорили та підготували проект, який передбачає розміщення миротворців в зоні проведення ООС. Таку заяву він озвучив відразу після того, як провів зустріч з головою угорського уряду Петером Сіярто.

Керівник українського МЗС повідомив, що у вівторок він брав участь у розмові з головою німецького МЗС Гайко Маасом та державним секретарем США Майком Помпео. Крім цього, міністр запевняє, що дана резолюція обов’язково буде оприлюднена, однак для того, щоб це здійснити, необхідно чинити тиск на Російську Федерацію. На думку міністра, саме Росія на даний момент всіляко протистоїть проведенню будь-якої миротворчої операції.

Голова українського дипломатичного відомства підкреслює, що в ході миротворчої місії необхідно залучити не тільки представників військової сфери, але й міжнародної адміністрації та правоохоронних структур. Якщо ж цього не зробити, то російська влада не залишить спроби управління тимчасово окупованими територіями. Крім цього, міністр звертає увагу на те, що ідея миротворчої операції Росії полягає в тому, щоб ініціювати процес регіоналізації та федералізації українських територій.

Міністр повідомив, що в ході сесії Генасамблеї у нього відбулася тривала бесіда з генсеком ОБСЄ, в ході якої міністр дохідливо пояснив справжню мету російської влади. На його думку, справжня мета РФ зовсім не Донбас, а вся територія України. Він додав, що українська влада здатна багато зробити для жителів окупованих територій на Сході країни, проте реалізувати намічені в даному регіоні цілі влада зможе тільки в процесі реальної деокупації регіону, яка повинна проходити під контролем міжнародного товариства.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*