Під будівлею Адміністрації Порошенка проходить ” ніч на Банковій”

фото: strana.ua

Сьогодні під будівлею Адміністрації голови держави планується проведення акції протесту. Метою протестуючих є привернення уваги Президента до нападів на громадських активістів, які відбуваються все частіше. Так, тільки за останній час в державі зазнали нападів ціла низка громадських активістів. Серед них Віталій Олешко, Катерина Гандзюк, а також Олег Михайлик. Багато з цих нападів досі не розкрито, саме тому громадські активісти вважають, що влада країни просто покриває тих, хто стоїть за цими злочинами. У зв’язку з цим, сьогодні о 18:00 під будівлею Адміністрації розпочалася акція протесту.

Кореспонденти «Країни» повідомляють, що перед початком мітингу біля стін АП був помічений один з одеських громадських активістів Сергій Стерненко. Відзначимо, що свого часу в ході конфлікту, він завдав ножові поранення опонентові, в результаті яких, той помер. Однак сам активіст стверджує, що це було вимушеним заходом в ході самооборони.

В той самий час, на мітинг прийшов Маси Найєм, який є братом одного з парламентаріїв Мустафи Найєма. Разом з ним на Банківській з’явився й автомобіль, в якому знаходиться апаратура, у зв’язку з цим виникає питання «хто ж все-таки буде замовляти музику?”.

фото: strana.ua

Під Адміністрацією зібралися й інші активісти, серед яких, кореспонденти змогли помітити Євгена Карася. Вони в цей час намагалися встановити якусь гумову конструкцію, що віддалено нагадує екран для трансляції.

За двадцять хвилин до початку мітингу працівники правоохоронних органів перекрили всі прилеглі до Банківської вулиці, згодом у багатьох городян виникли проблеми з пересуванням по столиці.

Одними з перших до будівлі Адміністрації прийшли активісти Нацкорпуса, проте з часом туди прибули й інші учасники мітингу. Повідомляється, що деякі з них розтягнули банер, який містив у собі напис: «Вибачте, так, а хто замовив Гандзюк?”. Зазначимо, що нападники на активістку вже арештовані, проте в поліції досі так й не назвали імен замовників злочину. Водночас, напередодні друзі активістки передали кореспондентам «Української правди» дані про п’ятдесят п’ять нападів на активістів, які відбувалися з початку минулого року, і які досі залишаються не розкритими.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*