Більш ніж половина депутатів не приходять на засідання парламенту

фото: golos.ua

Інформвидання «УНН», посилаючись на сайт українського комітету виборців, інформує, що лише сто вісімдесят нардепів із чотирьохсот двадцяти трьох були присутні на всіх засіданнях парламенту, що складає сорок три відсотки від сумарної кількості функціонерів.

Згідно з дослідженнями, повідомляється, що найменше засідань відвідали члени партії «Воля народу», на засіданнях ВРУ від цієї партії були відсутні без якихось причин тридцять вісім відсотків нардепів. Не краща ситуація й в «Опозиційному блоці», де на засідання не з’являються двадцять дев’ять відсотків парламентарів. Водночас, від партії «Відродження» на засідання не з’являються чверть функціонерів.

Необхідно зазначити, що найбільш відповідальнішими виявилися депутати від “Радикальної партії” та БПП. Так, наприклад, на засіданнях ВРУ за весь період у середньому були відсутні дванадцять відсотків депутатів від партії Ляшка. Водночас, засідання пропускали чотирнадцять та шістнадцять відсотків депутатів БПП та Народного фронту відповідно. У партії Юлії Тимошенко засідання парламенту пропускали вісімнадцять відсотків депутатів, а у Самопомочі – двадцять два.

Відзначимо, що відповідно до реєстрації, не відвідали жодного засідання десять функціонерів. Проте двоє з них вже повідомили про те, що вони складають повноваження. Необхідно підкреслити, що нардепи не приходять на засідання не через хворобу, або відрядження, а через невідомі причини. Підкреслимо, що всього за вересень у Раді відбулося дванадцять пленарних засідань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*