Супрун: у хворобах українців винна Росія

фото: Uain.press

На своєму Facebook-акаунті в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написала, що причиною зростання показників захворюваності серед населення України є гібридна війна Російської Федерації. Супрун аргументувала це тим, що українці стали рідше проходити вакцинацію після того, як з російських Twitter-акаунтів почали писати про шкідливість вакцини. Відповідну заяву в. о. міністра зробила на Генасамблеї ООН.

За словами Супрун, виявити причетність російських ботів до зростання рівня захворюваності в Україні допомогли результати американського дослідження «American Journal of Public Health». Фахівцями був оброблений величезний масив інформації за період з 2014 по 2017 рр. Зокрема, американці відстежили всі твіти, в яких говорилося про негативний вплив вакцинації. Більшість з них публікувалися з російських акаунтів. Автори заявляли, що вакцинація може викликати аутизм або навіть вбити людину. На думку Супрун, дані твіти були профінансовані Росією, аби підірвати довіру Українців до вакцинації та сфери охорони здоров’я в цілому.

Для демонстрації того, наскільки негативно дії Росії позначилися на здоров’ї українців, Супрун навела статистику захворюваності. За останні 6 місяців в результаті відмови від вакцинації на кір захворіли 41 тисяч українців, з них 37 – померли.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*