Українські канали перевірять через невиконання правил сповіщення у траурні дні

фото: president.gov.ua

У прес-центрі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення повідомляють, що у структурі прийняли рішення призначити позачергові перевірки роботи шести вітчизняних телевізійних каналів. Повідомляється, що причиною таких дій стало неналежна увага цих каналів до Дня Пам’яті «червоного терору», який відбувся ще на початку місяця.

У Раді повідомляють, що такі канали як «NewsOne», «перший київський», «1+1», «правда тут Київ» та «34» знехтували правилами ведення телебачення та радіомовлення у дні трауру та пам’яті. В структурі підкреслили, що у траурний день телевізійні канали та радіостанції зобов’язані щонайменше раз на дві години включати до контенту матеріали, присвячені Дню Пам’яті, опівдні необхідно оголосити хвилину мовчання, аби вшанувати пам’ять жертв, а також протягом траурних днів на екрані постійно має знаходитись зображення свічки.

Необхідно відзначити, що до цього у Нацраді прийняли рішення про додаткову перевірку телеканалу «NewsOne». Причиною таких дій стала російська пропаганда в ефірі каналу. Подібні перевірки назначили за ініціативою СБУ. Відзначається, що співробітники Служби безпеки повідомили у Нацраду, що в ефірі каналу періодично звучать латентні заклики до агресії.

Водночас, Нацрада вже проводила на початку року одну перевірку каналу, яку також ініціювали правоохоронці. Тоді канал звинуватили у промовах, які містять пропаганду стосовно Майдану. Крім цього, повідомлялось, що на каналі популяризують Збройні сили Російської Федерації

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*