Продаж заводу Порошенка «Кузня на Рибальському»: фікція чи реальність?

фото: Hyser.com.ua

В українських ЗМІ активно обговорюють продаж заводу «Кузня на Рибальському», який на даний момент є активом Президента України Петра Порошенка. Згідно з останніми даними, головним претендентом на покупку заводу є власник групи «ТАС» Сергій Тігіпко.

Спочатку пропозиції з приводу покупки заводу надійшли від 4 компаній, серед яких були дві українські, одна турецька та ще одна з Центральної Європи. У підсумку, Президент зупинив свій вибір на власникові групи «ТАС» Сергії Тігіпко, з яким вже почали процес укладення угоди з продажу заводу. Офіційне підтвердження з’явилося на сайті підприємства та в прес-службі Президента.

Після того, як стало відомо ім’я покупця, в соцмережах почали писати, що Тігіпко лише номінальний утримувач активів. Журналіст Сергій Лямець заявив, що продаж заводу – це імітація. Порошенко намагається «очистити» свій імідж перед майбутніми виборами та продемонструвати, що абсолютно не прив’язаний до своїх бізнес-активів. Насправді, навіть якщо угоду з Тігіпко буде укладено, реальним власником заводу залишиться Порошенко.

Також деякі ЗМІ, пов’язані з політиками Анатолієм Гриценком та Андрієм Садовим, поширюють повідомлення про виведення частини активів з-під управління Товариства. Дану інформацію спростувало керівництво заводу «Кузня на Рибальському».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*