Трамп: я ніколи не приставав до жінок

фото: Signalng.com

Американське інтернет-видання Huffpost опублікувало заяву Президента США Дональда Трампа з приводу того, що звинувачення в домаганнях, які звучали на його адресу, є брехнею. Більш того, за цю брехню жінкам платили. За словами американського лідера, «жертвам» пропонували великі суми грошей за те, що вони вигадають історію про харасмент (Закон про вуличні домагання) і зв’яжуть її з ім’ям Президента.

Трамп повідомив, що деякі жінки, які звинуватили його в домаганнях, були знайдені, однак відмовилися давати коментарі та тим більше робити публічні заяви з приводу «грошових винагород». У промові Трампа неодноразово звучало те, що він не знайомий ні з однією з «жертв», і навіть ніколи їх не бачив.

Американський лідер додав, що вдалося знайти одна жінку, яка розповіла про спробу підкупу. Їй запропонували 750 тисяч доларів за неправдиву історію про харасмент, але вона відмовилася.

У 2017 році в американських ЗМІ з’явилася інформація про те, що 16 жінок стали жертвами домагань з боку Трампа. Бурхливе обговорення викликало відео, зроблене у 2005 році. На ньому американський лідер говорить, що часто намагається поцілувати привабливих жінок. Більш того вони дозволяють йому це робити, оскільки він знаменитість. Пізніше Трамп вибачився за подібні висловлювання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*