Юлія Тимошенко планує ліквідацію «Нафтогазу»

фото: Newinform.com

Після проведення Президентських виборів в країні, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко має намір скасувати НАК «Нафтогаз України», у разі її обрання на пост глави держави. Таку заяву екс-прем’єр і кандидат у Президенти зробила сьогодні на брифінгу своєї партії у Києві.

За словами Юлії Володимирівни, Національна Акціонерна Компанія є абсолютно непотрібним посередником. Більше того: зараз «Нафтогаз» продовжує створювати посередницькі структури, яких він й так вже наплодив безліч, для перепродажу газу населенню України та вітчизняним підприємствам. Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Тимошенко повідомила про намір партії «Батьківщина» найближчим часом зареєструвати у ВР законопроект, що забороняє будь-які маніпуляції з газотранспортною системою України.

Слід нагадати, що Андрій Рева, міністр соціальної політики, заявив у середу, 26 вересня про те, що ціни на газ для населення зростуть як мінімум на 25%. Як ми знаємо, фінансування субсидій в нашій країні скорочується рекордними темпами, так що на них розраховувати взагалі не варто.

Відомо, що в понеділок, 1-го жовтня, на площі Лесі Українки в Києві о 10:00 відбудеться мітинг проти нових необґрунтованих газових тарифів та цін на електрику, впроваджених урядом при прямому сприянні НАК «Нафтогаз».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*