Юлія Тимошенко знайшла «аферу століття» і пообіцяла її зірвати

фото: Telegrafua.in.ua

Під час свого виступу глава парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинуватила чинного українського Президента Петра Порошенка в намірі продати майже 50 відсотків акцій газотранспортної системи України. Це є неприпустимим, вважає парламентарій, додавши, що вона має намір разом зі своїми однопартійцями наполягати на законопроекті «8107». Даний законопроект закликаний перешкодити будь-яким угодам купівлі-продажу, пов’язаних з ГТС України.

Як заявила Тимошенко, нині газотранспортна система приносить Україні до держбюджету три мільярди доларів США, і може бути порівнянна, виходячи з таких цифр, лише з оборонними витратами. Нардеп зазначила, що 49 відсотків акцій ГТС, які влада має намір продати, були оцінені в сім мільярдів доларів — у двадцять разів дешевше вартості де-факто. Обурена Юлія Тимошенко назвала це «аферою століття».

Це не перше резонансна заява глави «Батьківщини» за останні дні. Раніше вона закликала слідчі органи України розслідувати придбання Петром Порошенком ТБ-каналу «Тоніс», на базі якого був створений «Прямий».

Її звернення з цього приводу до Генпрокуратури, Національного Антикорупційного Бюро та Агентства з питань запобігання корупції можна вважати депутатським запитом, підкреслила політик.

Слід зазначити, що далеко не з усіх питань Юлія Тимошенко розходиться з чинним політичним курсом — парламентарій від свого імені та імені «Батьківщини» підтримала надання Томосу константинопольськими ієрархами, що дозволить Україні розраховувати на свою автокефальну Церкву. Тимошенко вважає це частиною «боротьби за незалежність» України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*