Сіярто налякав Україну членством Угорщини в Альянсі

фото: Realist.online

Глава зовнішньополітичного відомства Угорщини Петер Сіярто розкритикував Україну, заявивши, що остання займається передислокацією військових підрозділів до україно-угорського кордону. Сіярто підкреслив у своїй заяві, що Україні не слід забувати про членство Угорщини в Північноатлантичному Альянсі. Даний коментар був зроблений в рамках інтерв’ю дипломата телеканалу «Росія-1».

Також він прокоментував заяву свого українського колеги Павла Клімкіна про можливу висилку консула. У відповідь офіційний Будапешт готовий вислати одного з українських консулів. Не оминув Сіярто в інтерв’ю й «етнічне питання», в черговий раз звинувативши Україну в утисках прав угорської нацменшини.

Раніше Сіярто заявив, що видача паспортів Угорщини громадянам України (переважно жителям Закарпаття, членам угорської діаспори) жодним чином не порушує міжнародне законодавство.

Нагадаємо, що суттєве охолодження між двома країнами сталося після того, як українське онлайн-видання «Укрінформ» виклало результати таємного фільмування. На ній невстановлена особа проходить в консульство Угорщини, розташоване в закарпатському Берегові. Співробітник консульства інструктує його (угорською) ні в якому разі не повідомляти українській владі про отримання угорського громадянства. На цьому ж відео здобувачі паспорта Угорщини розпивають з працівником консульства шампанське та дають урочисту клятву вірності угорській державі. Відеоролик викликав скандал і обмін недружніми коментарями між Україною та Угорщиною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*