Тимошенко визнана кращим Прем’єр-міністром України

фото: Ua-news.liga.net

Співробітники відомого телеканалу ZIK провели опитування серед громадян нашої країни на досить цікаву тему, а саме: кого з колишніх Прем’єр-міністрів вони вважають кращим керівником.

Результати вразили, адже більша частина респондентів віддала свій голос за лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. За неї проголосували 70% опитаних.

З великим відривом, але все ж на другій сходинці рейтингу опинився Микола Азаров. За нього віддали свій голос 13% респондентів.

фото: zik.ua

Що стосується чинного голови уряду, Володимира Гройсмана, він опинився лише на третьому місці з Найефективніших прем’єрів за останні 10 років — 8% респондентів.

Скоріше за все, Гройсман не виправдовує довіру наших громадян, адже всі обіцянки, який він дає перед народом, на ділі є порожні…

Замикають п’ятірку Віктор Янукович з рейтингом голосів в 6%, та Арсеній Яценюк — 2%.

Українці не просто так вважають Тимошенко кращою з усіх керівників уряду, адже вона двічі займала цей важливий пост. Перший раз у 2005 році, а другий раз з 2007 по 2010 рік. Однак, після перемоги на виборах Президента, Віктора Януковича, вона пішла зі своєї посади.

В якійсь мірі жителі нашої держави їй вдячні, адже завдяки їй збільшили фінансову допомогу при народженні дитини, також вона посприяла поверненню вкладів радянського Ощадбанку і зробила ще багато корисного.

Варто відзначити, що за результатами популярного американського журналу «Форбс», Юлія Тимошенко під час першого прем’єрського терміну, займала третю сходинку найвпливовішої жінки на Землі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*