Нардепи планують залучити РНБО для рятування одеських активістів

фото: top5.pp.ua

Депутати Верховної Ради провели офіційне звернення до глави РНБО України Олександра Турчинова з проханням ініціювати засідання по ситуації в Одесі.

Нардеп Ігор Луценко написав у Facebook, що терор проти активістів в місті на даний момент набрав небувалих масштабів. «Прошу ініціювати засідання РНБО щодо ситуації в Одесі, де процвітає терор проти активістів (неодноразові напади на Віталія Устименко, Сергія Стерненко і ін.). Ми втрачаємо Одесу за тим самим сценарієм, що й Донбас, тільки, замість Ахметова і Януковича там Галантернік і Труханів», – додав він.

Відомо, що 5 червня постраждав лідер одеського «Автомайдану» Віталій Устименко. Невідомі, яких описали як «професіоналів без емоцій», нанесли йому ножове поранення. Раніше, 25 травня в Одесі відбувся напад на колишнього лідера місцевого відділення «Правого сектора» Сергія Стерненко. Коли він повертався додому на нього було скоєно напад із застосуванням холодної зброї. За словами активіста, його госпіталізація була перервана через «бандитів у білих халатах», які відмовилися надавати йому медичну допомогу і виписали його «заднім» числом.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*