Україна внесе зміни до Митного кодексу

фото: Valcor.pro

28 вересня відбулася зустріч представника Міністерства фінансів України з членами Єврокомісії. Предметом обговорення стало питання, щодо впровадження європейських стандартів у митну систему України. Зокрема, сторони обговорили проект змін, які планують внести в український Митний кодекс.

У міністерстві повідомили, що за підсумками зустрічі сторони досягли згоди в питанні необхідності зміни українського законодавства відповідно до стандартів ЄС. Окремо було обговорено питання щодо співпраці у митному та податковому напрямках. Зокрема, Україна планує інтегруватися в транзитну систему ЄС, а також ввести на території країни інститут АЕО, що підвищить ефективність функціонування митної служби. Крім того, активно обговорювалося питання щодо удосконалення роботи «Єдиного вікна». На думку обох сторін, дана система дозволить підвищити інвестиційну привабливість України.

Окремо учасники зустрічі обговорили співробітництво в податковій сфері. Зокрема, представники Єврокомісії запропонували впровадити в Україні систему, яка дозволить податковим органам обмінюватися інформацією на міжнародному рівні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*