Супрун: гроші на лікування тяжкохворих закінчилися

фото: hyser.com.ua

На Facebook-акаунті в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з’явилася інформація, що на даний момент в Міністерстві охорони здоров’я недостатньо коштів для фінансування програми «Лікування громадян України за кордоном». Вона зазначила, що зараз багато що залежить від нардепів, які або погодяться перерозподілити бюджет, або залишать все як є і тим самим позбавлять 91 пацієнта надії на одужання.

У МОЗ повідомили, що сьогодні проводилися зустрічі з родичами пацієнтів, які потребують лікування за кордоном. Всього таких пацієнтів в Україні зараз 91. Для того, щоб надати їм можливість лікування за кордоном, потрібні 296 млн гривень. Однак Супрун заявила, що в бюджеті міністерства немає таких коштів. Єдине, що зараз можна зробити для нужденних, це привернути увагу депутатів. Для цього Міністерство охорони здоров’я посилає у ВР листи з проханням виділити додаткове фінансування.

Окремо Супрун написала про діяльність «активістів», які зібралися під будівлею Міністерства охорони здоров’я. На її думку, ці люди не мають благих намірів, а лише намагаються експлуатувати тему «тяжкохворих людей», щоб підірвати довіру населення до діяльності Міністерства охорони здоров’я.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*