США підвели підсумки роботи НАБУ

фото: Mil.gov.ua

У прес-службі американського посольства в Україні повідомили, що 27 вересня посол США Марі Йованович виступила перед співробітниками НАБУ. Вона підкреслила, що всього за кілька років роботи Бюро досягло значних успіхів й продемонструвало готовність боротися з корупцією.

За словами Йованович, той факт, що на рахунку НАБУ вже 155 досудових розслідувань, свідчить про правильний курс, який для себе обрала Україна. Посол зазначила, що це лише початок довгого, важкого та небезпечного шляху. На думку Йованович, поява «резонансних справ», фігурантами яких є відомі українські політики, має стати попередженням для всіх тих, хто продовжує наживатися на корупційних схемах.

Розслідування подібних справ, як зазначає Йованович, є ризикованою справою. Співробітники НАБУ відчувають на собі тиск з боку високопоставлених осіб. Більш того, їх робота межує з небезпекою для життя, оскільки особи, що потрапляють під підозру, можуть використовувати незаконні методи для того, аби уникнути покарання.

Єдине, що викликає питання, це кількість відкритих кримінальних проваджень щодо тих осіб, якими зацікавилося НАБУ. Поки жодна впливова політична фігура України не зазнала реального покарання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*