Україна модернізує 30 річні літакі-розвідники

фото: anyaero.com

Збільшити радіус огляду, прискорити доставку даних розвідки та вдосконалити навігацію та засоби зв’язку до стандартів НАТО у своїх Су-24МР планує керівництво Одеського авіаційного заводу.

Днями, увазі військових аташе НАТО було презентовано нове бачення розвитку бойової авіації Повітряних сил України. Модернізація літаків-розвідників зводиться до заміни застарілої електроніки на сучасну. Це забезпечить більш широкі можливості ведення розвідки та збільшить дальність виявлення наземних цілей. Після вдосконалення бортова апаратура буде «підігнана» до вимог ІКАО – міжнародної організації цивільної авіації, та НАТО.

Головний конструктор Одеського авіаційного заводу Валентин Гостищев впевнений, що ці роботи можна провести в ближчий час та силами фахівців підприємства. Однак на цей рахунок у кваліфікованих пілотів бойової авіації можуть бути інші думки.

Щоб обладнати літаки-розвідники апаратурою НАТО, необхідно мати дозвіл керівництва альянсу.  На неузгоджений продаж апаратури для розпізнання цілей ніхто не піде, перепродаж таких технологій прирівнюється до державної зради. Так, українськи Су-24МР які дісталися нам, скоріш за все мають системи розпізнання часів СРСР, які ніяк не корелюються із натовськими. Промислові потужності на розробку власних засобів розпізнання «свій-чужий» Україна не має. Передавати свої технічні засоби країни НАТО також не стануть, бо це погрожує розкриттям алгоритмів розпізнання.

Після розриву військово-технічних союзів із підприємствами Россії, які виробляли радіотехнічне обладнання, Україна може розраховувати лише на себе. Представники українського ОПК регулярно повідомляють про успішну постановку на крило оновлених винищувачів, бомбардувальників, військово-транспортних літаків. Головний посил акцентується на факті заміни російських комплектуючих українськими або західними. Реального підвищення бойової ефективності техніки в таких випадках можна не очікувати.

Іноді, причина заміни авіаційних систем поверхнєва – поламка та вихід із ладу. Деяким літакам вже більше 30 років. Підприємства, що виробляють радіоелектронне обладнання, ще можуть провести  переоснащення таких літаків деякими модулями, але замінити двигун або провести складний ремонт такого літака в Україні вже не вийде.  Купити російські комплектуючі  неможна. В таких випадках вже настає час придбання нової техніки, але грошей на це у держави немає. Скоріш за все, у Повітряному флоті бажають похизуватися певною кількістю боєздатних літаків, та спробувати запозичити грошей на модернізацію техніки у НАТО. Також, це привід в додатковий раз звернути увагу військових аташе альянсу на прагнення України втупити до НАТО.

Авіаційний парк Повітряних сил України залишається у складному становищі: модернізувати літаки можна з угоди заводу-виробника, який дає гарантію – КБ «Сухого», із Росії, а придбати технічні засоби країн-членів НАТО не вийде. У такому самому становищі залишається величезна кількість техніки, яка дісталася нам після розпаду Радянського Союзу.

У 2017 році президент Петро Порошенко представив модернізовану версію танка Т-72А, що відрізняється від стандартного танка динамічним захистом, новими приладами нічного бачення і кондиціонером. Також відомо про невдалі результати модернізації танків Т-64БМ «Булат», які виявилися непридатними для експлуатації в бойових умовах через слабкий двигун і велику вагу.  На виставці «Зброя та безпека – 2017» в Києві показали новітню бойову машину вогневої підтримки «Страж». Новітність полягає у тому, що на старий Т-64 замість башні встановили іншій бойовий модуль, аналогічній старій радянській розробці 2А42, та додали навісний динамічний захист «Контакт-1» зразка 1982 року. Так само йдуть справи з модернізацією Військово-морського флоту .

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*