Конфлікт САП та НАБУ викликаний особистими амбіціями лідерів

фото: Iamir.info

В ході інтерв’ю телевізійному каналу NewsOne один з нардепів ВРУ Борислав Береза повідомив, що конфлікт Національного Антикорупційного Бюро та Спеціалізованої Антикорупційної Прокуратури базується на особистих амбіціях лідерів цих структур. Водночас, депутат звертає увагу, що на відміну від НАЗК, дані структури все ще викликають довіру.

Береза впевнений, що причиною недовіри до НАЗК послужили спочатку завищені очікування з боку громадськості. Водночас, Антикорупційне Бюро та Спеціалізована Прокуратура все ще мають довіру громадян, однак конфлікт, що спалахнув між ними, здатний геть зруйнувати довіру громадськості до антикорупційних структур в цілому. Крім цього, якщо структури не будуть співпрацювати та продовжать конфронтацію, то про досягнення ефективних результатів не може йти й мови. Депутат зазначає, що зараз спостерігається не конфлікт двох структур, а конфлікт двох лідерів: Артема Ситника та Назара Холодницького. При цьому, кожен з керівників прагне до чільного положення й хоче позиціювати себе як чесного та правильного керівника.

Парламентарій уточнив, що ці структури спочатку створювалися як незалежні, та зараз ніхто не може встановити над ними контроль, й ніхто не може на них вплинути. Тим самим, не можна говорити про верховенство однієї з цих структур. Крім цього, немає жодної можливості впливу на САП чи НАБУ.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*