В Індонезії чисельність жертв від землетрусу досягла 48 осіб

фото: Wallhere.com

Інформаційне видання Reuters передає, що на острові Сулавесі в Індонезії стався потужний землетрус та цунамі, які забрали не одне життя. На даний момент невідома точна кількість жертв, проте, за попередніми даними в результаті погодних аномалій в Індонезії загинули як мінімум сорок вісім осіб.

Стихія обрушилася на місто Палу, яке розташоване на острові Сулавесі. Місцева влада поки що передає відомості про сорок вісім загиблих, проте точне число жертв все ще не встановлено. Водночас, більшу частину загиблих виявили саме на узбережжі. Про це повідомляє представник місцевого агентства з надзвичайних ситуацій. Він підкреслив, що на даний момент понад триста п’ятдесят осіб є постраждалими. Але водночас, рятувальники припускають, що жертв буде більше. На даний момент багато ліній зв’язку пошкоджені, у зв’язку з чим звіт від рятувальників ще не надійшов.

Відзначимо, що землетрус магнітудою 6,1 стався в п’ятницю, водночас в деяких місцях магнітуда окремих поштовхів досягала показника 7,5. Землетрус спровокував й цунамі, в ході якого висота хвиль досягала трьох метрів. Стихія завдала серйозної шкоди та інфраструктурі міста.

Необхідно підкреслити, що погодні аномалії відзначаються все частіше. У Японії повідомляють про тайфун «Трамі», що наближається. Метеорологи вважають даний тайфун одним з найпотужніших. У зв’язку з цим, в Японії скасовані всі авіарейси по країні, а в будинках громадян відключено електрику.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*