Новітній винищувач F-35 зазнав аварії

фото: anyaero.com

Інформвидання CNN інформує, що в американському штаті Південна Кароліна один з найсучасніших багатоцільових винищувачів F-35B зазнав аварії. Відомо, що винищувач розбився вже в околицях Корпусу американської морської піхоти Бьюфорт. Більш детальна інформація на даний момент уточнюється.

Управління Бьюфорта у своєму профілі в соціальній мережі Твіттер повідомляють, що відомості про катастрофу літака вірні, проте не уточнюють його тип. Одночасно з цим, в записі підкреслюють, що пілот зміг вдало катапультуватися, зараз він знаходиться під наглядом лікарів.

Водночас, згідно з інформацією видання, літаки даної моделі не одноразово терпіли краху. Зазначимо, що саме американські ВПС першими використовували винищувач даної моделі для нанесення ударів в Афганістані по позиціях бойовиків, членів радикальної організації «Талібан».

Зазначимо, що раніше американські ВПС виявили істотний недолік у новітнього винищувача. Повідомляється, що при заправці судна в польових умовах необхідно забезпечити йому додатковий захист від блискавки. Якщо блискавка все ж потрапить в бортову систему, то це може спричинити серйозні пошкодження в механізмі судна.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*