США: наші умови виходу з Сирії

фото: armedia.am

Американський дипломат Джеймс Джеффрі, який представляє інтереси США в Сирії, зробив офіційну заяву з приводу присутності американських військових сил в даній державі. За словами Джеффрі, Сполучені Штати залишаться в Сирії до тих пір, поки там зберігає свою військову присутність Іран. Американський представник підкреслив, що Вашингтон має намір діяти не тільки за допомогою сили, а розраховує також на використання дипломатії.

Джеффрі змушений був зробити цю заяву, аби спростувати інформацію з приводу необмеженого терміну перебування американського континенту в Сирії. Цитуючи Президента США Джеффрі додав, що американські військові сили залишаться в Сирії до того моменту, поки Іран не виконає низку умов, які посприяють нормалізації ситуації в регіоні.

Нагадаємо, що на даний момент чисельність американських військовослужбовців, які перебувають на території Сирії, досягла позначки у 2 тисяч чоловік. Перш за все, вони взаємодіють з місцевими повстанськими силами, які виражають відкритий протест проти чинної влади. Американські військовослужбовці надають підтримку курдським силам та сирійським повстанцям.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*