Українська “Силіконова долина” під Харковом

фото: 6d6164.livejournal.com

Засновник житлового комплексу EVO country club Микола Удянський виступив із заявою, що на Харківщині створюється населений пункт для програмістів та їх сімей з усіма необхідними умовами для роботи. Такий проект в країні є новаторським, він необхідний для того, щоб запобігти «відтоку мізків» з країни. Завдяки даному проекту, вітчизняні програмісти зможуть працювати на благо країни в комфортних для себе умовах. Він зазначив, що зараз в державі безліч талановитих фахівців у сфері IT технологій, проте велика частина з них вважає за краще працювати за кордоном, оскільки там пропонуються більш вигідні умови. Впровадження нового проекту має докорінно змінити ситуацію.

Удянський підкреслює, що в Україні набагато більше потенціалу, ніж в будь-якій європейській країні, проте країна так й не може вийти в світові лідери в сфері IT технологій через те, що талановиті програмісти просто залишають країну.

Для того, щоб запобігти «відтоку мізків» під Харковом почали будівництво нового житлового комплексу EVO country club. На території комплексу будуть присутні спортивні майданчики, футбольне поле та тенісний корт. Проте головною перевагою цього місця все ж є сприятливе навколишнє середовище. Наголошується, що жителі комплексу зможуть користуватися власним причалом та пляжами. Крім цього, для них передбачена особиста охорона.

Засновник комплексу висловив сподівання, що й інші регіони держави наслідуватимуть приклад Харкова та створять подібні комплекси. Він вважає, що це дуже зручно, коли велика кількість фахівців зосередилася в одному місці, при цьому, поруч з ними весь час знаходяться їхні родичі. Удянський додав, що, на його думку, подібний проект зможе не тільки зупинити «відтік мізків», але й залучити ще низку світових фахівців в Україну.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*