Замість “Новачка” тепер “Бузок”

фото: Ledmart.pro

У Великобританії в одному з клубів люди отруїлися невідомою хімречовиною. За інформацією місцевої преси, подія сталася в суботу в нічний час доби в клубі Cameo, який розташований в Борнмуті.

Після того, як у клубі було розпорошено невідому речовину, у відвідувачів з’явилася різь в очах, вони почали кашляти та задихатися. За попередніми даними, в клубі зараз близько сорока осіб вважаються постраждалими. Одночасно з цим співробітники правоохоронних структур розповіли, що існує ймовірність того, що в клубі розпорошили таку речовину як CS, його також ще називають газ «Бузок». Відразу після інциденту, всіх людей евакуювали із закладу.

На місце події відразу приїхали співробітники правоохоронних органів та медики. Після того, як всі люди були евакуйовані з клубу, правоохоронці провели ретельний обшук приміщення, однак так й не змогли виявити ніяких отруйних речовин.

Звернемо увагу, що Борнмут розташований всього лише в тридцяти дев’яти кілометрах від Солсбері, де були отруєні Скрипали.

Підкреслимо, що до цього в Солсбері відвідувачі одного з ресторанів відчули нездужання в ході вечері. Пізніше виявилося, що постраждалими в ресторані виявилася модель з Росії Анна Шапіро та її чоловік. У зв’язку з інцидентом, ресторан закрили, проте керівництво виступило із заявою, що судитиметься з моделлю, якщо виявиться, що інцидент був сфальсифікований.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*