Правоохоронці стали фігурантами відеоролика жіночої білизни

фото: Localsearchindex.info

У Суми спалахнув скандал, причиною якого послужило відео, на якому моделі на фоні поліційної патрульної машини позують в одній лише білизні. Даний скандал активно обговорюють користувачі соціальних мереж. Одночасно з цим, в обласній поліції вже почали розслідування по цій справі.

Автором скандального відео виявився Євген Макушев, який повідомив, що ідея даного ролика несподівано з’явилася після того, як правоохоронці підійшли до моделей та поцікавилися чи не потрібна їм допомога. При цьому, автор відео зазначає, що правоохоронцям ніякої винагороди не надавали.

Спікер обласного відділення поліції Олег Сологуб підтвердив, що машина дійсно належить патрульній службі, а от моделі не є співробітницями правоохоронних структур. Для того, щоб встановити кому належить службова машина, яка фігурує в скандальному ролику, поліція почала розслідування. Водночас зазначається, що існує велика ймовірність того, що розслідування проходитиме протягом тривалого часу, оскільки в ролику номери автомобіля затерли, а самі працівники поліції в кадрі не фігурують.

Відмітимо, що до цього одеські правоохоронці втрутилися в скандал, причиною якого послужила реклама білизни, де моделями були діти. Повідомляється, що вік моделей не перевищує дванадцяти років. Водночас, у Нацполіції наголосили, що батьки неповнолітніх моделей будуть притягнуті до відповідальності.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*